Logo
Logo
Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular


Sorunuz

 

İrtibat Bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular
evde bakım hizmeti

eşim 6 senedir sağ hemipleji hastası.kalpte tümör olduğu için tansiyona bağlı olarakara ara beyne atıyor ve ataklar geçiriyor.koşuyolu kalpte kontrolleri yapılıyor.evde bakım için büyük şehir özürlüler merkz.başvurdum.en yakın sağlık merk.başvurmam söylendi.sizin hastanenize yönlendirildik.yardımlarınızı bekliyoruz.teşekkürler...
Merhabalar; Evde bakım hizmetlerimiz Maltepe ilçesi sınırlarında verilmektedir. Evde bakım hizmetlerimiz ile ilgili 0216 442 13 76 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Sağlıklı günler.

DİŞ TELİ UYGULAMASI

Kardeşimin diş ve çene yapısında bozulma var nereye götürdüysem ünv.hastanesine yönlendirildim.Marmara ünv.2 yıldır sıra bekliyoruz daha 4 sene daha beklememiz gerekiyormuş Yeditepe ünv.7,000 tl fiyat verdi haliyle verecek durumumuz yok Kardeşim şuan 12 yaşında ve çenesi her geçen gün bozuluyor lütfen bir yol gösterin ne yapmam gerekiyor.
Merhabalar; Hastanemizde Diş Polikliniği vardır fakat Diş teli uygulaması yoktur. Konu ile ilgili Sağlık Bakanlığı bünyesindeki Ağız Diş Sağlığı Merkezlerine başvurabilirsiniz. Sağlıklı günler.

sağlık kurulu raporu

iyi günler.üniversiteye kayıt için tam teşekküllü devlet hastanesinden kurul raporu isteniyor.bu hastaneden hangi günler alabilirim.teşekkürler.
Merhabalar; Hastanemizde Sağlık Kurulu günleri Salı ve Perşembe günleridir. Sağlıklı günler.

MR sonucu

MR sonucum çıktımı acaba?
Merhabalar; MR çekimleri hastanemiz Görüntüleme Merkezinde yapılmaktadır. Sonuçlarınız ile ilgili size verilen sonuç kağıdı üzerindeki telefondan bilgi alabilirsiniz. Sağlıklı Günler. http://www.sbkeah.gov.tr/main/pages/iletisim/8

İnternet

hastanede kablosuz internet varmı.
Merhabalar; Hastanemizde hasta ve Hasta yakınlarına sağladığımız kablosuz yada kablolu internet hizmetimiz yoktur. Sağlıklı günler.

s.şakir binası

s.şakir binası lutfü kırdar arstırma binasınıın içinde mı?yoksa farklı bır adresde mi?
Merhabalar; Semiha Şakir Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Binamız merkez kampüs içerisinde olup iletişim bilgilerimizden adres tarifini bulabilirsiniz. Sağlıklı günler. http://www.sbkeah.gov.tr/main/pages/iletisim/8

ikili tarama testi

kartal lütfü kırdar arastırma hastanesinde ssk lılara ikili tarama testi yapıyor musunuz?tarama testine gitmek için randevu almam gerekiyor mu?
Merhabalar; Hastanemiz bünyesinde SGK kapsamında tüm hastalara SGK kapsamında bakılmaktadır. İkili tarama testi için Gebe Polikliniğine randevu alarak işlem yaptırabilirsiniz. Sağlıklı günler.

fizik tedavi ücreti

özel bir hastanede fizik tedavi görmem gerektiği söylendi.fizik tedaviyi devlet hastanesinde alsam ücretli mi oluyor?oluyosa günlük ücreti öğrenebilir miyim?sosyal güvencem emekli sandığı emeklisi eşten
Merhabalar; Hastanemizde yataklı olarak Fizik Tedavi Ünitemiz bulunmamaktadır. Ayaktan tedavi için Merkezi hastane randevu sisteminden hastanemize randevu alabilirsiniz. Kurumumuzda tüm SGK güvenceleri geçerli olup herhangi bir ek ücret alınmamaktadır.